селище міського типу
БІЛИЙ КОЛОДЯЗЬ
Чугуївського району Харківської області
2011 рік
Міжнародний фестиваль танцю ART-Bomb 4
Четвертий Міжнародний фестиваль танцю ART-Bomb відбувся 18-19-20 листопада 2011 року в м. Харків. В заході прийняло участь більше 4000 танцюристів із України, Россійської Федерації, Молдови. В конкурсній програмі змагалися більше 400 постановок 170 танцювальних колективів. В тому числі гуртківці спортивного танцю hip-hop Білоколодязького СБК.
Поїздка на екскурсію у «Верхній Салтів»
Гуртківці відвідали історико-археологічний музей-заповідник «Верхній Салтів» розташований біля сел. Верхній Салтів Вовчанського району. Знахідки з Верхньосалтівського археологічного комплексу прикрашають експозиції музеїв Києва, Харкова, Одеси, Москви, С.-Петербургу, Софії. Лише їх незначна частина зберігається в тутешньому музеї. Побували біля символічної могили козацького отамана Василя Гордієнко. Відомо, що 1696 року він брав участь у завоюванні турецьких укріплень на Азові, що мало велике значення для Азовської кампанії Петра-І: Азов було взято в 1703 році. По дорозі додому гуртківці із задоволенням відвідали міні-зоопарк у смт Старий Салтів.
Всеукраїнський Х етнофестиваль Печенізьке поле
Печенізьке поле — щорічний етнічно-мистецький фестивальякий, який проходить на лівому березі Печенізького водосховища біля смт Печеніги. Був заснований в 2001 році. Метою фестивалю є проведення заходів, які об'єднують народна творчість як Слобожанщини, так і всієї України.
10.09.2011 Білоколодязьким СБК було організовано традиційну поїздку всіх бажаючих на Всеукраїнський етнофестиваль Печенізьке поле. Жителі селища з великим задоволенням брали участь в усіх конкурсах та заходах фестивалю, розглядали вироби народних умільців та купували сувеніри. Завершився етнофестиваль музичним концертом та феєрверком.
Традиційна виставка робіт народних умільців «Барви Слобожанщини»
24.08.2011 з нагоди Дня заснування селища Білий Колодязь відбулася традиційна виставка місцевих майстрів та народних умільців «Барви Слобожанщини». Жителі селища з захопленням милувалися вишиванками, роботами з бісеру, картинами місцевих художників, домашніми рослинами. За активну участь в селищній виставці традиційного народного мистецтва та художніх промислів «Барви Слобожанщини» кожного учасника виставки було нагороджено Грамотою та сувеніром.